Podpořte nás

Pro celoroční provoz lesní MŠ je nutné zázemí, které poskytne vytápěné útočiště před velkou nepřízní počasí. Od začátku provozu školky, od jara 2016, nám zatím stačilo týpí a zapůjčený karavan se zastřešenou letní kuchyní. Naši první zimu jsme situaci řešili vojenským stanem, bohužel sněhová kalamita nám postupně střechu stanu zatížila tak, že střecha nevydržela a musíme situaci řešit znovu.

Chceme tedy zakoupit větší maringotku ve schopném stavu. Prosím, ozvěte se, pokud o nějaké levné víte.

Pokud je to ve Vašich možnostech, budeme vděční za Vaše finanční příspěvky na náš účet: 2500873982/2010.

Materiální podpora

Potřebujeme:
- maringotku
- várnici s kohoutkem (min 10 l, novou nepotřebujeme)
- motyka na písek - kvalitní, kovová
- kovové kolečko
- toner do tiskárny
- sekera, pilka pro děti
 

Finanční podpora

V případě, že byste chtěli pomoci finanční částkou na podporu našich aktivit a koupi maringotky je k dispozici náš účet:
č.ú.: 2500873982/2010.
 

Dobrovolnická podpora, stáže

Pokud se Vám líbí naše činnost, uvítáme další šikovné ruce na naší zahradě - stále budujeme nové prvky pro děti, sekáme trávu, čistíme les, upravujeme terén apod. Budeme rádi i za pomoc při fundraisingu.
Dobrovolníky neodmítneme ani v případě celodenního provozu s dětmi, nabízíme možnost stáží pro studenty pedagogických oborů.
 

Podpořili nás

Vše zatím tvoříme svépomocí, a tak je na místě díky našemu týmu a našim rodinám. Hodně toho jsme věnovali sami z našich prostředků a přinesli z domovů, protože nás to baví:) Celý projekt je zčásti postaven na dobrovolné činnosti členů spolku Kosmatice, za což jim všem patří velký dík, bez jejich volného času, který školce věnují by Škvrně neexistovalo..proto největší DÍK patří Mirce za vedení, Kubovi za spoustu práce a energie, které školce dobrovolně věnuje, Janě a jejímu muži, Kláře, Andree, Zdendovi....
 
Děkujeme firmám, rodičům dětí i jednotlivcům: Unikom Uhlířské Janovice - materiál, písek pro děti, Stavebniny Krauer Tip - vybavení (např. lopaty na písek, kanystr na vodu), Obec Skvrňov - várnice na jídlo, Zempo Bečváry - kotlík s trojnožkou, Petr Švob - bagrování, MŠ Zásmuky - vyřazené židličky a šatničky, Pepazz - finanční dar k zakoupení vojenského stanu...
...Kláře za týpí, karavan, stolečky a separační toaletu, Lucce za vybavení (talíře, hrnce), Markétě za slunečník, Janě za kadibudku (a jejímu synovi Danielovi), Mirce a Kubovi za podlahu do stanu, Jitce za židle a vaření, rodičům Matěje za výtvarné potřeby a kolečko na zahradu, rodičům dvojčat Kris a Juli za dětské kolečko a trakářek, Helence za uhlí, rodičům Bárty za kamna a komín, rodičům Toníka za dřevo na zátop, a dalším za práci i nápady.
Také chci poděkovat Domovu Buda za spolupráci a umožnění využití keramické dílny pro děti.
 

V případě materiální pomoci napište na náš mail: skvrnevlese@gmail.com.

Děkujeme.