O nás

Jsme rodiče, kteří se nechtějí smířit s přístupem k dětem v běžných mateřských školách. Do běžných školek se hlavně ani všechny děti z okolí nedostanou, nejbližší soukromé školky jsou v Kolíně a Kutné Hoře, v Benešově, v okolí Říčan..to je daleko, proto chceme zaplnit "díru" na mapě a chceme to zkusit formou alternativní, nenutící, nepřikazující, svobodnější, v menším počtu dětí, s více učiteli (pedagogy, průvodci). 

Založili jsme tedy dětský lesní klub. Věříme, že volná hra, svoboda pohybu, vlastní kreativity a celkově předškolní výchova dětí odehrávající se venku, blízko přírodě je ta nejlepší cesta, kterou můžeme našim dětem nabídnout. 

Zřizovatel DLK Škvrně:

Kosmatice, z.s.

IČO: 04329635

č.ú. 2500873982/2010

 

Připojte se k nám

Moc rádi přivítáme nové tváře v našich řadách nebo i ty, co jim je myšlenka vzniku lesního klubu sympatická a rádi by se dozvěděli více. 

Máte zájem učit (nejen) vlastní děti s respektem k jejich osobnosti a k přírodě a chtěli byste se podílet na programu školky? 

Zajímá Vás, jak to jde s dětmi dělat jinak, lépe, zábavněji, zdravěji než jaká je Vaše vlastní zkušenost z dětství?

Chcete poznat podobně smýšlející rodiče a zvětšit nově vznikající komunitu?

KONTAKTUJE NÁS! Budeme rádi.    
skvrnevlese@gmail.com 
 

Naše děti mají jen jedno dětství. Dopřejme jim čerstvý vzduch místo zdí, možnost se projevit a seberealizovat a naučit se to, co se jim zrovna chce.